Nabídka sortimentu

Přehled námi dodávaného zboží.

 

Služby

Snažíme se prodávat nejvyšší kvalitu za rozumné ceny. Jsme rádi, že můžeme zákazníkům nabídnout to nejlepší z nabídky RC modelů, které jsou v současné době na trhu.

Spolu s prodejem poskytujeme také poradenství. Na přání zákazníků a zejména pro začátečníky zajišťujeme přípravu modelů k jízdě nebo letu, to znamená, že vámi vybraný model vám můžeme sestavit, seřídit, zajet nebo zalétnout a předat vám jej plně funkční (auta, lodě, letadla, vrtulníky, od malých modelů až po obří). Dále vyučujeme létání s modely letadel i vrtulníků. Pro výuku jsme vybaveni vlastními letadly a vrtulníky včetně vlastních RC souprav, v případě přání zákazníka může být výuka prováděna s jeho modelem. Výuka probíhá během celého kalendářního roku, v případě nepříznivého počasí využíváme krytou halu. Výuka je možná jak s modely poháněnými spalovacími motory tak i s modely poháněnými elektromotory. Půjčujeme RC lodě i RC auta, předvádíme modely letadel, vrtulníků, aut a lodí na různých akcích.. Zajišťujeme zábavné programy jak pro jednotlivce tak i skupiny. Dále nabízíme letecké snímkování a natáčení buď z letadla nebo s pomocí quadrocopteru. Vše v plné HD kvalitě.Doporučujeme produkty těchto firem:

HYBL Turbines Valach Motors Air c race
Paritech Tomahawk design
JetLegend Airworld

Poskytujeme servis

Na zboží u nás zakoupené poskytujeme záruční i pozáruční servis v souladu se standardními zákonem stanovenými podmínkami.

To podstatné o nás: Rádi létáme....

Naše další nabídky:
klikněte zde:
-> HOBBY LAND <-Jets-Czech.com
Aleš Marhoun
Tikalova 634
37382 Včelná u ČB
tel:+420 736641917
mail:
rcjetsczech@seznam.cz